فابراد
X

گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند. با استفاده از پایگاه اینترنتی گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت می‌کنید

جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما

گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس ای‌میل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار شما ـ را گردآوری می‌کند. هم‌چنین گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا اطلاعات جمعیت‌شناختی ناشناس، که مختص به شما نیست، (مانند کد پستی، سن، جنسیت، ترجیحات، علائق و ...) را نیز گردآوری میکند.

هم‌چنین اطلاعاتی درباره سخت‌افزار و نرم‌افزار رایانه شما به‌صورت خودکار توسط گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا جمع‌آوری می‌شود. این اطلاعات ممکن است شامل موارد زیر باشد: آدرس آی‌پی، نوع مرورگر، نام دامنه، زمان دسترسی و آدرس وبسایت‌های ارجاع‌دهنده. این اطلاعات توسط گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از پایگاه اینترنتی به کار گرفته می‌شود.

لطفا مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.

گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا شما را تشویق می‌کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا نسبت به بیانیه حریم خصوصی و هم‌چنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر محصولات و خدمات در دست‌رس در گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا و وابستگان‌ش استفاده می‌کند. هم‌چنین گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.

گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا فهرست مشتریان‌ش را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره نمی‌دهد. ممکن است گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا گاهی به سود یک شریک کاری خارجی (خارج از اینترنت) درباره یک پیشنهاد ویژه‌ای که ممکن است مورد علاقه شما باشد، با شما تماس بگیرد. در این موارد، اطلاعات خاص هویتی و شخصی شما (شامل آدرس ای‌میل، نام، آدرس و شماره تلفن) به شخص ثالث منتقل نمی‌شود. بعلاوه، ممکن است گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا داده‌هایی را با شرکای قابل اعتماد در میان بگذارد تا به ما در راستای اجرای تحلیل‌های آماری، و فرستادن ایمیل یا کارت پستال به شما، فراهم کردن ساپورت مشتریان یا هماهنگی ارائه خدمات، کمک کنند. تمامی این اشخاص ثالث نسبت به استفاده از اطلاعات شخصی شما منع شده‌اند مگر آن‌که از این اطلاعات به منظور فراهم کردن خدماتی برای گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا استفاده کنند؛ هم‌چنین از آن‌ها خواسته می‌شود تا محرمانه بودن اطلاعات شما را رعایت کنند.

گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند.

گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا سایت‌ها و صفحاتی که مشتریان‌مان از طریق گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا مشاهده می‌کنند را ردگیری می‌کند تا مشخص کند که کدام یک از خدمات گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا پرطرف‌دارتر است. این داده‌ها به منظور ارائه محتوای سفارشی و تبلیغات از طریق گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا به مشتریانی که رفتارشان نشان‌گر علاقه آن‌ها به برخی زمینه‌های خاص است، استفاده می‌شود.

پایگاه اینترنتی گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا اطلاعات، بدون اعلان قبلی، شخصی شما را افشا خواهد کرد تنها اگر توسط مراجع قانونی چنین چیزی خواسته شده باشد یا با اطمینان معتقد باشد این فعل لازم است تا: 1) با فرایندهای قانونی‌ای که توسط گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا و سایت مورد پذیرش است، هم‌راهی داشته باشد؛ 2) از حق و دارایی‌ گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا حفاظت و دفاع کند؛ و 3) در شرایط بحرانی، به منظور حفظ امنیت کاربران خود و یا عموم مردم، رفتار کند.

استفاده از کوکی‌ها

پایگاه اینترنتی گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.

یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا را شخصی‌سازی کرده باشید یا با سایت گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا رجیستر کرده باشید، یک کوکی به گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های قبض‌ها یا آدرس‌های پست دریایی. هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.

امنیت اطلاعات شخصی شما

گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدناشده، حفاظت می‌کند. گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدناشده محافظت می‌کند . هنگامی که اطلاعات شما (مانند شماره حساب کارت اعتباری) به سایتی دیگر منتقل میشود، با استفاده از کدسازی ـ مانند پروتکل SSL ـ محافظت می‌شود.

تغییرات دراین بیانیه

گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های مشتریان و شرکت به‌روزرسانی کند. گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا مطلع شوید.

اطلاعات تماس

گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا کامنت‌های شما ناظر به این بیانه حریم خصوصی را گرامی می‌دارد. اگر معتقدید گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا به این بیانه وفادار نمانده، لطفا از طریق آدرس spiot.ir [at] gmail.com با ما تماس بگیرید. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا مشکل را پیدا کرده و تا حد امکان رفع کنیم.

طراحی سایت